FOTOMINER

VMG Visual Minerals Gràfics

MINERALS

Índex

Veure taulaMINERALS - Llistat general de minerals per ordre alfabètic.

A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N-O-P-Q-R-S-T-U-V-W-X-Y-Z

GALENA

GRUPS/SÉRIES

CLASSE:

Sulfurs i Sulfosals.

SUBCLASSE:

Sulfurs.

GRUP/SÉRIE:

ALABANDITA

ALTAITA

CINÀBRI

CLAUSTHALITA

GALENA

HERZENBERGITA

HIPERCINÀBRI

NININGERITA

OLDHAMITA

TEALLITA

COMPOSICIÓ: PbS
SISTEMA: Cúbic.

VARIETATS:

ARGENTOGALENA

GALENA

JOHNSTONITA

PLUMBOESTANNITA

QUIROGUITA

ULL DE PERDIU

MESCLAS: JOHNSTONITA

SINÓNIMS:

ALCOHOL DE TERRISSER

GALENA

GALENITA

PLOM BLAU (En part)

COLOR:

Gris.Gris plom.

TEXTURA: Metàl.lica.

PARAGÉNESI:

ANGLESITA

BARITINA

CALCITA

CALCOPIRITA

CERUSSITA

DOLOMITA

ESFALERITA

FLUORITA

GALENA

PIRITA

QUARS

RODOCROSSITA

AMBIENT:  
PRESENTACIÓ: En masas compactas granulars i/o exfoliables.Cristalls cúbics i octaédrics i combinacions entre ells.

DURESA:

 

REFRACCIÓ:

 

DENSITAT:

 

LLUÏSOR:

Metàl.lica.

RATLLA:

 

EXFOLIACIÓ:

 

FRACTURA:

 

LOCALITAT TIPUS:

 

 

IDENTIFICACIÓ:

 

ETIMOLOGIA:

 

NOTES:

Es la principal mena de plom i també d'argent.Sovint es presenta en cristalls cúbics, octaédrics i las sevas combinacions. També en masas granulars i fulloses.

 

MOSTRES:
Veure
GALENA Fragment granular sobre matriu.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Pou San Diego.Sierra de Gàdor.Berja.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

5,7 cm.

© 2000 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines La Cruz.Linares.Jaén.Andalusía.Espanya.U.E.

3,7 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Amb siderita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines de Pontons.Pontons.Alt Penedés.

Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

4,7 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Cristall sobre matriu.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Pedrera Berta (Mina Berta).El Papiol.Baix Llobregat.

Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

4,2 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment de cristall.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines Sant Pau i Sant Jordi.Vallirana.Baix Llobregat.

Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,8 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment amb cerussita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Carretera de Las Aigües.Collserola.Barcelona municipi.

Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,4 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat en quars.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Juanita.Sant Pere Màrtir.Collserola.Barcelona municípi.

Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

3,4 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment amb cerussita en baritina.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines de Mont-ràs.Mont-ràs.Baix Empordà.Girona.

Catalunya.Espanya.U.E.

3,8 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment en quars.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Infern (Mina de l'Alemany).Palamós.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,7 cm.

© 2013 Ll.García.

Veure
GALENA Fragments de cristalls dins de quars.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina La Trinchera.Mines de Sant Joan de Palamós.Palamós.Baix Empordà.

Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

6,9 cm.

© 2013 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines d'Osor.Osor.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,1 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment amb cerussita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines de Bonmatí (Mines del Puig de Sant Julià).Puig de Sant Julià.

Sant Julià del Llor-Bonmatí.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,7 cm.

© 2000 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment amb caras de cristalls d'exfoliació.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina de Can Magre.Vidreres.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,2 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Cristalls en baritina, recoberts de microcristalls de mimetita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina La Atrevida.Mines de Vimbodí.Vimbodí.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

7,3 cm.

© 2013 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat granular en baritina.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Galería Tacho.Mina La Atrevida.Vimbodí.Conca de Barberà.

Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

8,4 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Cristalls amb calcopirita i dolomita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Régia.Mines de Bellmunt.Bellmunt del Priorat.

Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,4 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Agregats granulars en matriu de quars.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina dels Clossos,"Els Crossos" (Mina Dolores).Cornudella de Montsant.

Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

6,8 cm.

© 2007 Ll.García.

Veure
GALENA Cristalls.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Jalapa.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.

Catalunya.Espanya.U.E.

4,6 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Cristalls.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Linda Mariquita.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.

Catalunya.Espanya.U.E.

7,8 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Mineralogía.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.

Catalunya.Espanya.U.E.

7,5 cm.

© 2000 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment en baritina.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina del Poble.Mines de Porrera.Porrera.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

5,7 cm.

© 2013 Ll.García.

Veure
GALENA Grànuls sobre fluorita amb microcristalls de piromorfita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines d'Ulldemolins.Ulldemolins.Priorat.Tarragona.

Catalunya.Espanya.U.E.

3,9 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat de cristalls.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines de La Unión.La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).

Espanya.U.E.

6,2 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure GALENA Cristalls amb monheimita, en matriu.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.
PbS

Pedrera San Valentín (Corta San Valentín).Sancti Spiritus.Mines de La Unión.La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

9,7 cm.

© 2014 Ll.García.

Veure
GALENA Cristalls cuboctaédrics sobre cristalls de quars.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Lola.Portmàn.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

6,8 cm.

© 2002 Ll.García.

Veure
GALENA Fragments d'exfoliació en quars.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina La Paloma.Zarza la Mayor.Càceres.Extremadura.Espanya.U.E.

6,3 cm.

© 2012 Ll.García.

Veure
GALENA Megacristall cúbic.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Joplin.Tri States District.Jasper Co.Missouri.Estats Units.

7,4 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Itàlia.U.E.

4 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Fragment amb cristalls d'anglesita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Touissit.Oujda.Marroc.

7,2 cm.

© 2007 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat de cristalls amb calcita i microcristalls de pirita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Naica.Saucillo.Chihuahua.Méxic.

6,1 cm.

© 2007 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat de cristalls amb cristalls de rodocrossita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Santa Rosa.Cerro Sucahuaylla.Turpay (Distrito de Turpay).Grau.

Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

5,2 cm.

© 1999 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat de cristalls amb esfalerita, manganocalcita i pirita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mines de Pachapaqui.Districte de Pachapaqui (Pachapaque districte).

Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

2,7 cm.

© 2007 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat de cristalls.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Huanzalá.Huallanca (Distrito de Huallanca).Dos de Mayo.

Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

5,4 cm.

© 2005 Ll.García.

Veure
GALENA Agregat de cristalls amb cristalls de quars hialí i esfalerita.
Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Alimón (Mines Animón).Mines de Huarón.Huarón.Cerro de Pasco.

San José de Huayllay.Alcides Carrión.Pasco.Perú.

6,1 cm.

© 2007 Ll.García.

REFERÉNCIES:
  • Autors:

  • Bibliogràfia:

    • Dana's System of Mineralogy, 7ena. Edició.,7TH,V.1,200.Any 1944.

  • Museus:

  • Webs:

GALENA

Agregat de cristalls.

Classe II - Sulfurs i Sulfosals.

PbS

Mina Huanzalá.Huallanca (Distrito de Huallanca).

Dos de Mayo.Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

5,4x5,2x4,8 cm.

© 2005 Ll.García.

 

 

JACIMENTS

 

  1. Afghanistàn.

    1. Badakhstàn.Afghanistàn.

    2. Boi-Qara.Badakhstàn.Afghanistàn.

    3. Baghlan.Afghanistàn.

      1. Darra Alasang (Darrah-Alasang) (Dara-Alasang).Baghlan.Afghanistàn.

    4. Ghowr.Afghanistàn.

      1. Bedan.Ghowr.Afghanistàn.

    5. Herat.Afghanistàn.

      1. Bandi-Medira (Dahana).Herat.Afghanistàn.

      2. Dahana (Dakana).Herat.Afghanistàn.

    6. Jowzjan.Afghanistàn.

      1. Balkhab.Jowzjan.Afghanistàn.

    7. Kandahar.Afghanistàn.

      1. Boraghana.Kandahar.Afghanistàn.

      2. Darra-i-Nur.Kandahar.Afghanistàn.

      3. Dipósit nº 7757.Kandahar.Afghanistàn.

      4. Kalai Assad.Kandahar.Afghanistàn.

        1. Bibi-Ghauker (Bibi-Gauhar).Kalai Assad.Kandahar.Afghanistàn.

    8. Oruzgan.Afghanistàn.

      1. Bakhud.Oruzgan.Afghanistàn.

  2. Alemanya.U.E.

    1. Renània-Palatinat.Alemanya.U.E.

      1. Moschellandsberg.Renània-Palatinat.Alemanya.U.E.

        1. Mina Carolina.Moschellandsberg.Renània-Palatinat.Alemanya.U.E.

  3. Austràlia.

    1. Nova Gales del Sud.Austràlia.

      1. Broken Hill.Nova Gales del Sud.Austràlia.

        1. Proprietary Mine.Broken Hill.Nova Gal.les del Sud.Austràlia.

  4. Bolivia.

    1. Oruro.Bolivia.

      1. Poopo.Oruro.Bolivia.

        1. Poopo municipi.Poopo.Oruro.Bolivia.

          1. Mina Santa Cruz.Poopo municipi.Poopo.Oruro.Bolivia.

  5. Canadà.

    1. Colúmbia Britànica.Canadà.

      1. Beaverdell.Colúmbia Britànica.Canadà.

        1. Mina Beaverdell (Mina Beaverdell Silver) (Mina Highland-Bell) (Mina Bell) (Mina Highland Lass) (Mina Lass) (Mina Tech).Beaverdell.Colúmbia Britànica.Canadà.

    1. Ontario.Canadà.

      1. Toronto.Ontario.Canadà.

        1. Timiskaming Co.Toronto.Ontario.Canadà.
          1. Regió de Cobalt-Gowganda.Timiskaming Co.Toronto.Ontario.Canadà.

            1. Casey municipi (Casey Township).Regió de Cobalt-Gowganda.Timiskaming Co.Toronto.Ontario.Canadà.

              1. Mina Langis (Mina Casey).Casey municipi (Casey Township).Regió de Cobalt-Gowganda.Timiskaming Co.Toronto.Ontario.Canadà.

  6. Espanya.U.E.

    1. Andalusía.Espanya.U.E.

      1. Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        1. Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Huebro.Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              1. Vedat miner Laísquez (Coto Minero Laísquez) ( Mines Laísquez) (Mines Laíquez).Huebro.Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            2. Rodalquilar.Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              1. Cerro de los Guardias.Rodalquilar.Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

                1. Mina Sol.Cerro de los Guardias.Rodalquilar.Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              2. Mina María Josefa.Rodalquilar.Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              3. Mines del Cerro Colorado.Rodalquilar.Níjar.Almería Àrea Metropolitana (Comarca Metropolitana de Almería).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        2. Berja.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Sierra de Gàdor.Berja.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Pou San Diego.Sierra de Gàdor.Berja.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        3. Cuevas de Almanzora.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. El Arteal.Cuevas de Almanzora.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Sierra Almagrera.El Arteal.Cuevas de Almanzora.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              1. Túnel del Arteal (Foradada de Santa Bàrbara).Sierra Almagrera.El Arteal.Cuevas de Almanzora.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        4. Fondón.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Mines de Fondón.Fondón.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Mina La Granadina.Mines de Fondón.Fondón.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        5. Garrucha.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        6. Levante Almeriense (Comarca del Levante Almeriense).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Bédar.Levante Almeriense (Comarca del Levante Almeriense).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. El Pinar de Bédar.Bédar.Levante Almeriense (Comarca del Levante Almeriense).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              1. Aflorament de secundaris de Cu-Pb-Zn.El Pinar de Bédar.Bédar.Levante Almeriense (Comarca del Levante Almeriense).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              2. Mina Aprovechado.El Pinar de Bédar.Bédar.Levante Almeriense (Comarca del Levante Almeriense).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

              3. Mina La Reforma.El Pinar de Bédar.Bédar.Levante Almeriense (Comarca del Levante Almeriense).Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        7. Los Lobos.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Barranco Jaroso.Los Lobos.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          2. Sierra Almagrera.Los Lobos.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        8. Oria.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        9. Pulpí.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Pilar de Jaravía.Pulpí.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Mina Rica (Mina Quien Tal Pensara).Pilar de Jaravía.Pulpí.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        10. Sierra Alhamilla.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Lucainena de las Torres.Sierra Alhamilla.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Mines de Lucainena de las Torres.Lucainena de las Torres.Sierra Alhamilla.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

        11. Sierra de Lújar.Almería.Andalusía.Espanya.U.E.

      2. Córdova.Andalusía.Espanya.U.E.

        1. Canto Blanco.Córdova.Andalusía.Espanya.U.E.

        2. Espiel.Córdova.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Cerro del Búfalo.Espiel.Córdova.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Mina San Andrés.Cerro del Búfalo.Espiel.Córdova.Andalusía.Espanya.U.E.

        3. Pedroches (Valle de los Pedroches).Córdova.Andalusía.Espanya.U.E.

      3. Granada.Andalusía.Espanya.U.E.

        1. Lújar.Granada.Andalusía.Espanya.U.E.

        2. Sierra de la Contraviesa.Granada.Andalusía.Espanya.U.E.

        3. Sierra Nevada.Granada.Andalusía.Espanya.U.E.

      4. Huelva.Andalusía.Espanya.U.E.

        1. Cala.Huelva.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Mines de Cala.Cala.Huelva.Andalusía.Espanya.U.E.

        2. Riotinto.Huelva.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Mines de Riotinto.Riotinto.Huelva.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Cerro Colorado.Mines de Riotinto.Riotinto.Huelva.Andalusía.Espanya.U.E.

            2. Corta Atalaya.Mines de Riotinto.Riotinto.Huelva.Andalusía.Espanya.U.E.

      5. Jaén.Andalusía.Espanya.U.E.

        1. La Carolina.Jaén.Andalusía.Espanya.U.E.

        2. Linares.Jaén.Andalusía.Espanya.U.E.

          1. Mines La Cruz.Linares.Jaén.Andalusía.Espanya.U.E.

            1. Filó El Cobre.Mines La Cruz.Linares.Jaén.Andalusía.Espanya.U.E.

      6. Màlaga.Andalusía.Espanya.U.E.

        1. La Axarquía.Màlaga.Andalusía.Espanya.U.E.

    2. Aragó.Espanya.U.E.

      1. Osca.Aragó.Espanya.U.E.

        1. Bielsa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Mina Ana.Bielsa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

          2. Parzán.Bielsa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Pic de Liena.Parzán.Bielsa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

              1. Mines de Parzán (Mines de Liena).Pic de Liena.Parzán.Bielsa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

                1. Mina Luisa.Mines de Parzán (Mines de Liena).Pic de Liena.Parzán.Bielsa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

                2. Mina Robert.Mines de Parzán (Mines de Liena).Pic de Liena.Parzán.Bielsa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

        2. Gistaín.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Hospital de Gistaín.Gistaín.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Barranc de la Sallena.Hospital de Gistaín.Gistaín.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

              1. Mina de Viciele.Barranc de la Sallena.Hospital de Gistaín.Gistaín.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

        3. Panticosa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Vall de Tena.Panticosa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Costera de Yenefrito.Vall de Tena.Panticosa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

              1. Mina Pilar.Costera de Yenefrito.Vall de Tena.Panticosa.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

        4. Ribagorça.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Montanui (Montanuy).Ribagorça.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Estet.Montanui (Montanuy).Ribagorza.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

              1. Mines d'Estet.Estet.Montanui (Montanuy).Ribagorza.Osca.Aragó.Espanya.U.E.

      2. Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

        1. Ateca.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Confluencia Ateca-Carenas-Castejón de las Armas.Ateca.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Mina Aragón.Confluencia Ateca-Carenas-Castejón de las Armas.Ateca.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

            2. Mina Leonor.Confluencia Ateca-Carenas-Castejón de las Armas.Ateca.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

        2. Biel.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Mines de Biel.Biel.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

        3. Bubierca.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Mines de La Pedraza.Bubierca.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

        4. Calcena.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Barranc de Valdeplata.Calcena.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Mines del Barranco de Valdeplata.Barranc de Valdeplata.Calcena.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

              1. Mina Ménsula.Mines del Barranco de Valdeplata.Barranc de Valdeplata.Calcena.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

        5. Comunitat de Calataiud comarca (Comarca Comunidad de Calatayud).Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Munébrega.Comunitat de Calataiud comarca (Comarca Comunidad de Calatayud).Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Mina Mercader.Munébrega.Comunitat de Calataiud comarca (Comarca Comunidad de Calatayud).Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

            2. Mina Nicasio.Munébrega.Comunitat de Calataiud comarca (Comarca Comunidad de Calatayud).Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

        6. Fombuena.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Barranc del Hocino.Fombuena.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Mina San José (Mina Barranco del Hocino).Barranc del Hocino.Fombuena.Saragossa.Aragó.Espanya.U.E.

      3. Terol.Aragó.Espanya.U.E.

        1. Bádenas.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Paratge El Carrascal.Bádenas.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Mina San Ramón.Paratge El Carrascal.Bádenas.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

        2. Gúdar-Javalambre comarca.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Linares de Mora.Gúdar-Javalambre comarca.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

        3. Lanzuela.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Barranc Royo.Lanzuela.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Mina Nueva Virginia (Mina del Tio Jorge).Barranc Royo.Lanzuela.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

        4. Loscos.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Barranc del Reajo.Loscos.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Mina Joaquina.Barranc del Reajo.Loscos.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

        5. Santa Cruz de Nogueras.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Mina Virgen del Carmen (Mina Ntra. Señora del Carmen) (Mina Imperial).Santa Cruz de Nogueras.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

        6. Segura de Baños.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Mina Antillón.Segura de Baños.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

        7. Serra d'Albarracín.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

          1. Torres de Albarracín.Serra d'Albarracín.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

            1. Cerro de la Corte.Torres de Albarracín.Serra d'Albarracín.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

              1. Mines del Cerro de la Corte.Cerro de la Corte.Torres de Albarracín.Serra d'Albarracín.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

                1. Mina Santisima Trinidad.Mines del Cerro de la Corte.Cerro de la Corte.Torres de Albarracín.Serra d'Albarracín.Terol.Aragó.Espanya.U.E.

    3. Astúries.Espanya.U.E.

      1. Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        1. Cabrales.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Carreña.Cabrales.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. Asiego,Carreña.Cabrales.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

              1. Mina Ivona.Asiego,Carreña.Cabrales.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          2. Poo (Poo de Cabrales).Cabrales.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        2. Cangas de Onís (Cangues d'Onís).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Mestas de Con (Con).Cangas de Onís (Cangues d'Onís).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. Mina El Milagro (Mina Milagro) (Mina Consuelo).Mestas de Con (Con).Cangas de Onís (Cangues d'Onís).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        3. Castropol.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Presno.Castropol.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. Añides.Presno.Castropol.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

              1. Mina de Pb de Añides.Añides.Presno.Castropol.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        4. Degaña.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Tablado (Trabao).Degaña.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. El Corralín.Tablado (Trabao).Degaña.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        5. Lena (Llena).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Muñón Cimero (Muñon Cimiru).Lena (Llena).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. La Soterraña.Muñón Cimero (Muñon Cimiru).Lena (Llena).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

              1. Mina Eugenia (Mines de La Soterraña).La Soterraña.Muñón Cimero (Muñon Cimiru).Lena (Llena).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        6. Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. Campa del Trave.La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

              1. Mines de la Campa del Trave.Campa del Trave.La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            2. El Terronal (El Terronal de La Peña).La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

              1. Mina El Terronal.El Terronal (El Terronal de La Peña).La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

                1. Pou Esperanza (Pozu Esperanza;Pozo Esperanza).Mina El Terronal.El Terronal (El Terronal de La Peña).La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            3. Los Rueldos.La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

              1. Paratge de Roíles (Paraje de Roíles).Los Rueldos.La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

                1. Mina Los Rueldos.Paratge de Roíles (Paraje de Roíles).Los Rueldos.La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

                  1. Escombrera de Morgao (Hg) (Escombrera de Los Rueldos).Mina Los Rueldos.Paratge de Roíles (Paraje de Roíles).Los Rueldos.La Peña.Mieres.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        7. Proaza.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Caranga d'Arriba.Proaza.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. Mines del "Grupo Minero Cantábria".Caranga d'Arriba.Proaza.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        8. San Martín de Oscos (Samartín d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Labarión (Santa María de Labiarón) (Labiarón) (Libiarón) (Libiaróu).San Martín de Oscos (Samartín d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

            1. Piorno.Labarión (Santa María de Labiarón) (Labiarón) (Libiarón) (Libiaróu).San Martín de Oscos (Samartín d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

              1. Mina Antonia.Piorno.Labarión (Santa María de Labiarón) (Labiarón) (Libiarón) (Libiaróu).San Martín de Oscos (Samartín d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          2. Mina Carmen.San Martín de Oscos (Samartín d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          3. Mina Carmina (Mina A Carmina).San Martín de Oscos (Samartín d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          4. Mina San José.San Martín de Oscos (Samartín d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        9. Somiedo (Somiedu).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        10. Tapia de Casariego.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. Salave (Santa María de Campos y Salave) (Campos y Salave).Tapia de Casariego.Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

        11. Villanueva de Oscos (Vilanova d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          1. La Garganta.Villanueva de Oscos (Vilanova d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

          2. Mina Antonia.Villanueva de Oscos (Vilanova d'Ozcos).Oviedo.Astúries.Espanya.U.E.

    4. Cantàbria.Espanya.U.E.

      1. Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        1. Asón-Agüera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Ramales de la Victoria.Asón-Agüera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Gibaja.Ramales de la Victoria.Asón-Agüera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Mines de Gibaja.Gibaja.Ramales de la Victoria.Asón-Agüera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          2. Rasines.Asón-Agüera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          3. Valle de Villaverde (Villaverde de Trucios).Asón-Agüera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        2. Campoo-Los Valles comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Campoo de Yuso.Campoo-Los Valles comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Lanchares.Campoo de Yuso.Campoo-Los Valles comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        3. Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Alfoz de Lloredo.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Novales.Alfoz de Lloredo.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Mines de Novales.Novales.Alfoz de Lloredo.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Mina San José.Mines de Novales.Novales.Alfoz de Lloredo.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            2. Oreña.Alfoz de Lloredo.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          2. Comillas.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Rioturbio.Comillas.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Mt. Corona.Rioturbio.Comillas.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            2. Ruiseñada.Comillas.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. La Molina.Ruiseñada.Comillas.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Mina Numa (Mina de La Molina).La Molina.Ruiseñada.Comillas.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          3. San Vicente de la Barquera.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Santillán-Boria.San Vicente de la Barquera.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          4. Udías.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Canales.Udías.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Mina San Bartolomé.Canales.Udías.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          5. Val de San Vicente.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Mines del Llavero.Val de San Vicente.Costa Occidental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          6. Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  1. Mina Cuévanos.Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  2. Mina El Cereceo (Clot de Cereceo) (Socavón de Cereceo).Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  3. Mina La Cuerre (Pou Lacuerre).Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  4. Mina La Florida.Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  5. Mina La Isidra.Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  6. Mina Las Ligorias.Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  7. Mina Rubiales.Mines de La Florida (El Soplao).La Florida.Sierra de Arnero.Valdàliga.Costa Occidental.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        4. Costa Oriental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Castro Urdiales.Costa Oriental comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        5. El Besaya (Vall del Besaya).Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Cartes.El Besaya (Vall del Besaya) comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Mercadal.Cartes.El Besaya (Vall del Besaya) comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Mines de Mercadal.Mercadal.Cartes.El Besaya (Vall del Besaya) comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          2. Torrelavega.El Besaya (Vall del Besaya).Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Viérnoles.Torrelavega.El Besaya (Vall del Besaya).Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Mt. Dobra.Viérnoles.Torrelavega.El Besaya (Vall del Besaya).Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Pedrera Nieves (Mina Nieves).Mt. Dobra.Viérnoles.Torrelavega.El Besaya (Vall del Besaya).Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        6. Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Camaleño.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Mines d'Àliva.Camaleño.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Canal del Vidrio.Mines d'Àliva.Camaleño.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              2. Mina Las Mànforas.Mines d'Àliva.Camaleño.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          2. Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Cillorigo de Liébana.Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Bejes.Cillorigo de Liébana.Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Vall de Liébana.Bejes.Cillorigo de Liébana.Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                  1. Sierra de Àndara.Vall de Liébana.Bejes.Cillorigo de Liébana.Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                    1. Mines de Àndara (Mines la Providencia).Sierra de Àndara.Vall de Liébana.Bejes.Cillorigo de Liébana.Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            2. Los Urrieles.Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Peñavieja (Peña Vieja).Los Urrieles.Pics d'Europa.Liébana comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        7. Pas-Miera (Valles Pasiegos) comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Puente Viesgo.Pas-Miera (Valles Pasiegos) comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          2. Villacarriedo.Pas-Miera (Valles Pasiegos) comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        8. Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Reocín.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Mines de Reocín (Mina de Reocín).Reocín.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Zona Oest (Zona Pilares i Punta de Lanza).Mines de Reocín (Mina de Reocín).Reocín.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Capa Sud.Zona Oest (Zona Pilares i Punta de Lanza).Mines de Reocín (Mina de Reocín).Reocín.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          2. Rionansa.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Celis.Rionansa.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Peña Las Garmas.Celis.Rionansa.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Mines del Médico.Peña Las Garmas.Celis.Rionansa.Saja-Nansa comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        9. Santander comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Santander municipi.Santander comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. Peñacastillo.Santander municipi.Santander comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

              1. Cajo (Barri de Cajo).Peñacastillo.Santander municipi.Santander comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

                1. Mines de Cajo.Cajo (Barri de Cajo).Peñacastillo.Santander municipi.Santander comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

        10. Trasmiera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

          1. Riotuerto.Trasmiera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

            1. La Cavada.Riotuerto.Trasmiera comarca.Santander.Cantàbria.Espanya.U.E.

    5. Castella i Lleó.Espanya.U.E.

      1. Àvila.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

        1. El Barraco.Àvila.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

      2. Lleó.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

        1. Càrmenes.Lleó.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

          1. Mina Profunda (Mina La Profunda).Càrmenes.Lleó.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

        2. Toral de los Vados.Lleó.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

          1. Mina Antonina.Toral de los Vados.Lleó.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

        3. Villamanín.Lleó.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

      3. Salamanca.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

        1. Valdemierque.Salamanca.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

      4. Zamora.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

        1. Comarca de Aliste-Alba-Tábara.Zamora.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

          1. Alba (Tierra de Alba).Comarca de Aliste-Alba-Tábara.Zamora.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

            1. Losacio (Losacio de Alba).Alba (Tierra de Alba).Comarca de Aliste-Alba-Tábara.Zamora.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

              1. Mina Clara (Mina Santa Clara).Losacio (Losacio de Alba).Alba (Tierra de Alba).Comarca de Aliste-Alba-Tábara.Zamora.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

        1. Màrquiz de Alba.Zamora.Castella i Lleó.Espanya.U.E.

    6. Castella La Manxa.Espanya.U.E.

      1. Ciutat Reial.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

        1. Vall d'Alcúdia (Valle de Alcúdia).Ciutat Reial.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

          1. Almodóvar del Campo.Vall d'Alcúdia (Valle de Alcúdia).Ciutat Reial.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

            1. El Horcajo.Almodóvar del Campo.Vall d'Alcúdia (Valle de Alcúdia).Ciutat Reial.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

              1. Mines de El Horcajo.El Horcajo.Almodóvar del Campo.Vall d'Alcúdia (Valle de Alcúdia).Ciutat Reial.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

        2. Villamayor de Calatrava.Ciutat Reial.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

          1. Mines de San Quintín.Villamayor de Calatrava.Ciutat Reial.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

      2. Guadalajara.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

        1. Pardos.Guadalajara.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

          1. Mina La Estrella.Pardos.Guadalajara.Castella La Manxa.Espanya.U.E.

    7. Catalunya.Espanya.U.E.

      1. Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

        1. Alt Penedés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Pontons.Alt Penedés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines de Pontons.Pontons.Alt Penedés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

        2. Baix Llobregat.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. El Papiol.Baix Llobregat.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Pedrera Berta (Mina Berta).El Papiol.Baix Llobregat.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

          2. Martorell.Baix Llobregat.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

          3. Vallirana.Baix Llobregat.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines Sant Pau i Sant Jordi.Vallirana.Baix Llobregat.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

        3. Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Barcelona municipi.Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Collserola.Barcelona municipi.Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Carretera de Las Aigües.Collserola.Barcelona municipi.Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

              2. Sant Pere Màrtir.Collserola.Barcelona municípi.Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

                1. Mina Juanita.Sant Pere Màrtir.Collserola.Barcelona municípi.Barcelonés.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

        4. Maresme.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Tordera.Maresme.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Hortsavinyà.Tordera.Maresme.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina de Can Montsant (Mines de Can Montsant).Hortsavinyà.Tordera.Maresme.Barcelona.Catalunya.Espanya.U.E.

      2. Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

        1. Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Colera.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina del Poble.Colera.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            2. Molinàs (Molinars).Colera.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina de Mas Corbera (Mina Corbera).Molinàs (Molinars).Colera.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          2. Darnius.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          3. Sant Llorenç de la Muga.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Montdevà.Sant Llorenç de la Muga.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mines de Montdevà.Montdevà (Montdavà).Sant Llorenç de la Muga.Alt Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

        2. Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Mont-ràs.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines de Mont-ràs.Mont-ràs.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina Pepita (Mina Carmen) (Mina Pepito).Mines de Mont-ràs.Mont-ràs.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          2. Palafrugell municipi.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Llofriu.Palafrugell municipi.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mines de Llofriu (Mines de Palafrugell).Llofriu.Palafrugell municipi.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

                1. Mina d'en Torrent (Mina de la Font de la Teula).Mines de Llofriu (Mines de Palafrugell).Llofriu.Palafrugell municipi.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          3. Palamós.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina Infern (Mina de l'Alemany).Palamós.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            2. Mines de Sant Joan de Palamós.Palamós.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina La Trinchera.Mines de Sant Joan de Palamós.Palamós.Baix Empordà.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

        3. Ripollés.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Camprodón.Ripollés.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Rocabruna.Camprodón.Ripollés.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina de las Ferreres.Rocabruna.Camprodón.Ripollés.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

        4. Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Les Guilleries.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.
            1. Susqueda.Les Guilleries.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.
          2. Osor.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines d'Osor.Osor.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina Leonor.Mines d'Osor.Osor.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          3. Sant Julià del Llor-Bonmatí.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Puig de Sant Julià.Sant Julià del Llor-Bonmatí.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mines de Bonmatí (Mines del Puig de Sant Julià).Puig de Sant Julià.Sant Julià del Llor-Bonmatí.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

                1. Mina Vagilada.Mines de Bonmatí (Mines del Puig de Sant Julià).Puig de Sant Julià.Sant Julià del Llor-Bonmatí.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

          4. Vidreres.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina de Can Magre.Vidreres.Selva.Girona.Catalunya.Espanya.U.E.

      3. Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

        1. Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Vall de Barravés.Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Vilaller.Vall de Barravés.Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. El Cierco (Cierco).Vilaller.Vall de Barravés.Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

                1. Mines d'El Cierco (Mines de Cierco).El Cierco (Cierco).Vilaller.Vall de Barravés.Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

                  1. Filó de l'Obaga.Mines d'El Cierco (Mines de Cierco).El Cierco (Cierco).Vilaller.Vall de Barravés.Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

                  2. Filó de la Solana.Mines d'El Cierco (Mines de Cierco).El Cierco (Cierco).Vilaller.Vall de Barravés.Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

                  3. Filó del Rei.Mines d'El Cierco (Mines de Cierco).El Cierco (Cierco).Vilaller.Vall de Barravés.Alta Ribagorça.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

        2. Pallars Jussà.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. La Torre de Cabdella.Pallars Jussà.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Vall Fosca.La Torre de Cabdella.Pallars Jussà.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. La Plana de Mont-Ros.Vall Fosca.La Torre de Cabdella.Pallars Jussà.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

                1. Castell-estaó.La Plana de Mont-Ros.Vall Fosca.La Torre de Cabdella.Pallars Jussà.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

                  1. Mina Eureka.Castell-estaó.La Plana de Mont-Ros.Vall Fosca.La Torre de Cabdella.Pallars Jussà.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

        3. Vall d'Aràn.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Arrés.Vall d'Aràn.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina Victória.Arrés.Vall d'Aràn.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

          2. Bossost.Vall d'Aràn.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina Margalída.Bossost.Vall d'Aràn.Lleida.Catalunya.Espanya.U.E.

      4. Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

        1. Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Duesaigües.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines dels Crossos.Duesaigües.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          2. L'Alforja.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines de L'Alforja.L'Alforja.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            2. Mines del Coll de Pairó.L'Alforja.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            3. Vall del Cortiella.L'Alforja.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mines del Mas del Mestre.Vall del Cortiella.L'Alforja.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          3. L'Argentera.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines de l'Argentera.L'Argentera.Baix Camp.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

        2. Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Vallclara.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Serret de les Mines.Vallclara.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mines de Vallclara.Serret de les Mines.Vallclara.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

                1. Mina de Baix.Mines de Vallclara.Serret de les Mines.Vallclara.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

                2. Mina de Dalt.Mines de Vallclara.Serret de les Mines.Vallclara.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          2. Vimbodí.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina La Atrevida.Vimbodí.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Galería Tacho.Mina La Atrevida.Vimbodí.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              2. Galeries Inferiors.Mina La Atrevida.Mines de Vimbodí.Vimbodí.Conca de Barberà.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

        3. Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          1. Bellmunt del Priorat.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines de Bellmunt.Bellmunt del Priorat.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina Eugénia (Mina Gran) (Mina Inocenta).Mines de Bellmunt.Bellmunt del Priorat.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              2. Mina La Cresta.Mines de Bellmunt.Bellmunt del Priorat.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              3. Mina Lagarto.Mines de Bellmunt.Bellmunt del Priorat.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              4. Mina Régia.Mines de Bellmunt.Bellmunt del Priorat.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          2. Cornudella de Montsant.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina de la Mena/Ciutadella (Mina Luisa).Cornudella de Montsant.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            2. Mina dels Clossos,"Els Crossos" (Mina Dolores).Cornudella de Montsant.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          3. El Masroig.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina del Torrent de la Vila.El Masroig.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          4. El Molar.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina Jalapa.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              2. Mina Linda Mariquita.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              3. Mina Mineralogía.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

                1. Concessió San José.Mina Mineralogía.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              4. Mina Raimunda.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              5. Mina Serrana.Mines d'El Molar.El Molar.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          5. Falset.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina Balcoll.Falset.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            2. Pinyana (Mina Argentífera).Falset.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            3. Pinyana Sud.Falset.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          6. Gratallops.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mina Segarrés.Gratallops.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          7. Porrera.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines de Porrera.Porrera.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

              1. Mina del Poble.Mines de Porrera.Porrera.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

          8. Ulldemolins.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

            1. Mines d'Ulldemolins.Ulldemolins.Priorat.Tarragona.Catalunya.Espanya.U.E.

    8. Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

      1. Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

        1. Garganta de los Montes.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

          1. El Cuadrón.Garganta de los Montes.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

            1. Mina La Chilena.El Cuadrón.Garganta de los Montes.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

        2. Navalagamella.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

          1. Mina La Montañesa.Navalagamella.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

        3. Sierra de Guadarrama.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

          1. Guadarrama.Sierra de Guadarrama.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

            1. Mt. Cabeza Lijar.Guadarrama.Sierra de Guadarrama.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

              1. Collado de la Mina (Collado del Ciervo).Mt. Cabeza Lijar.Guadarrama.Sierra de Guadarrama.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

                1. Mina La Primera (Mina Cabeza Lijar).Collado de la Mina (Collado del Ciervo).Mt. Cabeza Lijar.Guadarrama.Sierra de Guadarrama.Madrid.Comunitat de Madrid (Madrid).Espanya.U.E.

    9. Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

      1. Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

        1. Cartagena.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

          1. El Estrecho de San Ginés.Cartagena.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

            1. Los Blancos.El Estrecho de San Ginés.Cartagena.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

              1. Pedrera Los Blancos.Los Blancos.El Estrecho de San Ginés.Cartagena.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

          2. Llano del Beal.Cartagena.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

            1. Mina Rómulo.Llano del Beal.Cartagena.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

        2. La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

          1. Mines de La Unión.La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

            1. Sancti Spiritus.Mines de La Unión.La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

              1. Pedrera San Valentín (Corta San Valentín).Sancti Spiritus.Mines de La Unión.La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

          2. Portmàn.La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.UE.

            1. Mina Lola.Portmàn.La Unión.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

        3. Mazarrón.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

          1. Coto Miner San Cristóbal.Mazarrón.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

          2. Coto Miner Pedreras Viejas.Mazarrón.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

          3. Mines de Mazarrón.Mazarrón.Múrcia.Comunitat de Múrcia (Múrcia).Espanya.U.E.

    10. Euskàdi.Espanya.U.E.

      1. Biscàia.Euskàdi.Espanya.U.E.

        1. Gran Bilbao.Biscàia.Euskàdi.Espanya.U.E.

          1. Bilbao.Gran Bilbao.Biscàia.Euskàdi.Espanya.U.E.

            1. La Peña.Bilbao.Gran Bilbao.Biscàia.Euskàdi.Espanya.U.E.

              1. Mina Malaespera.La Peña.Bilbao.Gran Bilbao.Biscàia.Euskàdi.Espanya.U.E.

      2. Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

        1. Amezketa (Amezqueta).Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

          1. Serra d'Aralar.Amezketa (Amezqueta).Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

            1. Vall de Buruntzuzin.Serra d'Aralar.Amezketa (Amezqueta).Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

              1. Mines d'Aralar (Mines d'Arritzaga).Vall de Buruntzuzin.Serra d'Aralar.Amezketa (Amezqueta).Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

        2. Mondragón (Arrasate).Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

          1. Mina Tutankamen.Mondragón (Arrasate).Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

        3. Mutiloa.Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

          1. Mina Troya.Mutiloa.Guipúscoa.Euskàdi.Espanya.U.E.

    11. Extremadura.Espanya.U.E.

      1. Badajoz.Extremadura.Espanya.U.E.

        1. Azuaga.Badajoz.Extremadura.Espanya.U.E.

        2. Jerez de los Caballeros comarca.Badajoz.Extremadura.Espanya.U.E.

          1. Jerez de los Caballeros.Jerez de los Caballeros comarca.Badajoz.Extremadura.Espanya.U.E.

        3. Monesterio.Badajoz.Extremadura.Espanya.U.E.

        4. Puebla de Alcocer.Badajoz.Extremadura.Espanya.U.E.

        5. Usagre.Badajoz.Extremadura.Espanya.U.E.

      2. Càceres.Extremadura.Espanya.U.E.

        1. Villamiel.Càceres.Extremadura.Espanya.U.E.

        2. Zarza la Mayor.Càceres.Extremadura.Espanya.U.E.

          1. Mina La Paloma.Zarza la Mayor.Càceres.Extremadura.Espanya.U.E.

    12. Galícia.Espanya.U.E.

      1. A Coruña.Galícia.Espanya.U.E.

        1. Betanzos comarca.A Coruña.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Aranga.Betanzos comarca.A Coruña.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Mt. O Espiñaredo.Aranga.Betanzos comarca.A Coruña.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Mines d'Aranga.Mt. O Espiñaredo.Aranga.Betanzos comarca.A Coruña.Galícia.Espanya.U.E.

      2. Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        1. A Fonsagrada comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. A Fonsagrada.A Fonsagrada comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.
          2. Baleira (O Cádavo).A Fonsagrada comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        2. A Mariña Central comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Mondoñedo.A Mariña Central comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        3. A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. A Pontenova (Ponte Nova).A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Bogo.A Pontenova (Ponte Nova).A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Os Teixedais.Bogo.A Pontenova (Ponte Nova).A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

                1. Mines de Fe-Mn-Pb-Cu.Os Teixedais.Bogo.A Pontenova (Ponte Nova).A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            2. Vilaboa.A Pontenova (Ponte Nova).A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Neipín.Vilaboa.A Pontenova (Ponte Nova).A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

                1. Mines de Fe-Mn-Pb-Cu.Neipín.Vilaboa.A Pontenova (Ponte Nova).A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          2. Ribadeo.A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Debesa (A Devesa).Ribadeo.A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Mina de Debesa.Debesa (A Devesa).Ribadeo.A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            2. Obe (Ove).Ribadeo.A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Mina de Obe.Obe (Ove).Ribadeo.A Mariña Oriental comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        4. Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Becerreá.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          2. Cervantes.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Comeal.Cervantes.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          3. Navia de Suarna.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Santa María de Son.Navia de Suarna.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          4. Pedrafita do Cebreiro.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Zanfoga.Pedrafita do Cebreiro.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Rubiais (Rubiales).Zanfoga.Pedrafita do Cebreiro.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

                1. Jaciment de Rubiales (Mina Rubiales).Rubiais (Rubiales).Zanfoga.Pedrafita do Cebreiro.Los Ancares (Os Ancares) comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        5. Lugo comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Castroverde.Lugo comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        6. Meira (Comarca de Meira).Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Riotorto.Meira (Comarca de Meira).Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Mina Paraños.Riotorto.Meira (Comarca de Meira).Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        7. Quiroga comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Folgoso do Courel municipi.Quiroga comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Santa Eufemia de Visuña (Visuña).Folgoso do Courel municipi.Quiroga comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Mt. Os Corvos.Santa Eufemia de Visuña (Visuña).Folgoso do Courel municipi.Quiroga comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

                1. Devesa de As Valiñas.Mt. Os Corvos.Santa Eufemia de Visuña (Visuña).Folgoso do Courel municipi.Quiroga comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

                  1. Mina Vilafabriz.Devesa de As Valiñas.Mt. Os Corvos.Santa Eufemia de Visuña (Visuña).Folgoso do Courel municipi.Quiroga comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

        8. Sarria comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Incio (O Incio).Sarria comarca.Lugo.Galícia.Espanya.U.E.

      3. Pontevedra.Galícia.Espanya.U.E.

        1. O Deza comarca.Pontevedra.Galícia.Espanya.U.E.

          1. Vila de Cruces.O Deza comarca.Pontevedra.Galícia.Espanya.U.E.

            1. Santiago de Fontao.Vila de Cruces.O Deza comarca.Pontevedra.Galícia.Espanya.U.E.

              1. Poblat Miner de Fontao.Santiago de Fontao.Vila de Cruces.O Deza comarca.Pontevedra.Galícia.Espanya.U.E.

                1. Mina de Fontao (Mines de Fontao).Poblat Miner de Fontao.Santiago de Fontao.Vila de Cruces.O Deza comarca.Pontevedra.Galícia.Espanya.U.E.

    13. La Rioja.Espanya.U.E.

      1. Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

        1. Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          1. Anguiano.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Mts. Distercios.Anguiano.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Serra San Lorenzo (Sierra de San Lorenzo).Mts. Distercios.Anguiano.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

                1. Valle de Valvanera (Valle de las Menas).Serra San Lorenzo (Sierra de San Lorenzo).Mts. Distercios.Anguiano.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          2. Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Collada Grande.Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Filó Corrales.Collada Grande.Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            2. Mines de Mansilla.Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Filó La Tercera.Mines de Mansilla.Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              2. Filó Pilita.Mines de Mansilla.Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              3. Filó Tiro.Mines de Mansilla.Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            3. Vall del Riu Calamantio (Valle de Rio Calamantio).Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Mina de San Román (Mina del Arroyo del Calamantio) (Mina del Calamantio) (Mina Corrales).Vall del Riu Calamantio (Valle de Rio Calamantio).Mansilla de la Sierra.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          3. Ventrosa (Ventrosa de la Sierra).Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Fuente del Avellano.Ventrosa (Ventrosa de la Sierra).Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            2. Puente Mocho.Ventrosa (Ventrosa de la Sierra).Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Mina Retorno.Puente Mocho.Ventrosa (Ventrosa de la Sierra).Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            3. Rio Alto.Ventrosa (Ventrosa de la Sierra).Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          4. Viniegra de Abajo.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Aguarrabia.Viniegra de Abajo.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            2. Callejones.Viniegra de Abajo.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            3. Izalia.Viniegra de Abajo.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            4. La Carreza.Viniegra de Abajo.Anguiano comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

        2. Arnedo comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          1. Arnedillo.Arnedo comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Barranc de la Baqueriza (Vaqueriza) (Barranco de la Baqueriza (Vaqueriza)).Arnedillo.Arnedo comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

        3. Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          1. Camero Nuevo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Ortigosa de Cameros.Camero Nuevo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          2. Camero Viejo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Ajamil (Ajamil de Cameros).Camero Viejo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Torremuña.Ajamil (Ajamil de Cameros).Camero Viejo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

                1. Cuesta del Redentor.Torremuña.Ajamil (Ajamil de Cameros).Camero Viejo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

                  1. Mina Próspera.Cuesta del Redentor.Torremuña.Ajamil (Ajamil de Cameros).Camero Viejo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            2. Torre en Camero.Camero Viejo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Solana de Cárrias.Torre en Camero.Camero Viejo subcomarca.Cameros (Tierra de Cameros) comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

        4. Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          1. Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Arroyo Menárez.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            2. Chorretón.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            3. La Guirindolla.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            4. Los Tejos.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            5. Majada de la Polvorosa.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            6. Mina Santa Elena.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            7. Monte Garducia.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            8. San Miguel.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            9. Solana de la Puerca.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Mina Sagastia.Solana de la Puerca.Ezcaray.Ezcaray comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

        5. Logroño comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          1. Robres del Castillo.Logroño comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

          2. Santa Engracia del Jubera.Logroño comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

            1. Jubera.Santa Engracia del Jubera.Logroño comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              1. Mina Providencia (Mina Túneles de los Moros).Jubera.Santa Engracia del Jubera.Logroño comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

              2. Mina Sarracena.Jubera.Santa Engracia del Jubera.Logroño comarca.Logroño.La Rioja.Espanya.U.E.

    14. Valencia (Comunitat Valenciana).Espanya.U.E.

      1. Castelló.Valencia (Comunitat Valenciana).Espanya.U.E.

        1. Villahermosa del Rio.Castelló.Valencia (Comunitat Valenciana).Espanya.U.E.

          1. Concessió San Rafael.Villahermosa del Rio.Castelló.Valencia (Comunitat Valenciana).Espanya.U.E.

            1. Mina La Amorosa.Concessió San Rafael.Villahermosa del Rio.Castelló.Valencia (Comunitat Valenciana).Espanya.U.E.

  7. Estats Units.

    1. Alabama.Estats Units.

      1. Tallapoosa Co.Alabama.Estats Units.

    2. Alaska.Estats Units.

      1. Anchorage Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Girdwood districte.Anchorage Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Mina Bahrenberg.Girdwood districte.Anchorage Borough.Alaska.Estats Units.

          2. Mina Brenner.Girdwood districte.Anchorage Borough.Alaska.Estats Units.

          3. Mina Jewell.Girdwood districte.Anchorage Borough.Alaska.Estats Units.

        2. Prince William Sound districte.Anchorage Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Mina Portage Bay.Prince William Sound districte.Anchorage Borough.Alaska.Estats Units.

      2. Denali Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Liberty Bell.Denali Borough.Alaska.Estats Units.

      3. Fairbanks North Star Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Hi Yu.Fairbanks North Star Borough.Alaska.Estats Units.

      4. Hoonah-Angoon CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        1. Mina Apex.Hoonah-Angoon CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        2. Mina El Nido.Hoonah-Angoon CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

      5. Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Àrea de Berners Bay.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Johnson Creek.Àrea de Berners Bay.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

            1. Mina Jualin.Johnson Creek.Àrea de Berners Bay.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        2. Gold Creek.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Mina Alaska-Juneau.Gold Creek.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

          2. Mina Groundhog.Gold Creek.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

          3. Mina Perseverance.Gold Creek.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        3. Illa de Douglas (Douglas Island).Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Mina Nevada Creek (Mina Alaska Treasure) (Alaska Treasure Consolidated Mines Company).Illa de Douglas (Douglas Island).Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        4. Mina Bessie.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        5. Mina Comet.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        6. Mina Eagle River.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        7. Mina Horrible.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        8. Mina Ophir.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

        9. Salmon Creek.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Demandes Wagner (Wagner Group Claims) (Salmon Creek Gold Mining Company).Salmon Creek.Juneau Borough.Alaska.Estats Units.

      6. Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Crown Point.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        2. Mina Downing.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        3. Mina Frenchy Creek.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        4. Mina Gilpatrick.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        5. Mina Hatcher.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        6. Mina Hirshey.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        7. Mina Iron Mask.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        8. Mina Mascot.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        9. Mina Nearhouse.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        10. Mina Oracle.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        11. Mina Primrose.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        12. Mina Shell.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        13. Mina Slate Creek.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        14. Mina Swetmann.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        15. Mines McMillan.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        16. Mines Fresno.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

        17. Mines Oracle.Kenai Peninsula Borough.Alaska.Estats Units.

      7. Ketchikan Gateway Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Mahoney.Ketchikan Gateway Borough.Alaska.Estats Units.

        2. Mina Sealevel (Mina Sea Level).Ketchikan Gateway Borough.Alaska.Estats Units.

      8. Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Black Prospect.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        2. Mina Buffalo.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        3. Mina Fern.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        4. Mina Gold Cord.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        5. Mina Golden Zone.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        6. Mina Independence.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        7. Mina Lucky Shot.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        8. Mina Mabel.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        9. Mina Marion Twin.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        10. Mina Martin.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        11. Mina Schroff-O'Neil.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

        12. Prospecció Holland.Matanuska-Susitna Borough.Alaska.Estats Units.

      9. Northwest Arctic Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Partner.Northwest Arctic Borough.Alaska.Estats Units.

      10. Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        1. Mina Dawson.Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        2. Mina Flagstaff.Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        3. Mina Gold Standard.Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        4. Mina Lucky Nell.Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        5. Mina Puyallup.Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        6. Mina Riverside.Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        7. Mina Salt Chuck.Prince of Wales-Hyder CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

      11. Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Doolth Mountain.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Mina Cove (The Hirst Cove Property).Doolth Mountain.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

        2. Klag Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Mina Chichagoff (Mina DeGroff).Klag Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          2. Mina Golden Gate.Klag Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          3. Prospecció Big Four.Klag Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          4. Prospecció Flora.Klag Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          5. Prospecció Jumbo.Klag Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          6. Prospecció Monte Cristo.Klag Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Hirst-Chichagof.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

        2. Silver Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

          1. Prospecció Lower Ledge.Silver Bay.Sitka Borough.Alaska.Estats Units.

      12. Skagway Borough.Alaska.Estats Units.

        1. Mina Inspiration.Skagway Borough.Alaska.Estats Units.

      13. Southeast Fairbanks CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

      14. Valdez-Cordova CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        1. Mina Big Four.Valdez-Cordova CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        2. Mina Giant.Valdez-Cordova CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        3. Mina Hercules.Valdez-Cordova CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        4. Mina Jumbo.Valdez-Cordova CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        5. Mina Lansing.Valdez-Cordova CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        6. Mina Mother Lode.Valdez-Cordova CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

      15. Yukon-Koyukuk CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        1. Coolfood.Yukon-Koyukuk CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

          1. Chandalar districte miner.Coolfood.Yukon-Koyukuk CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

            1. Tobin Creek (Plaer de Tobin Creek).Chandalar districte miner.Coolfood.Yukon-Koyukuk CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

        2. Mina Gold Bench Placer.Yukon-Koyukuk CA (Àrea censal).Alaska.Estats Units.

    3. Colorado.Estats Units.

      1. Boulder Co.Colorado.Estats Units.

        1. Boulder-Nederland.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

          1. Cinturó de Tungsté (Tungsten Belt).Boulder-Nederland.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

        2. Caribou districte miner.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

        3. Gold Hill districte miner.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Rex.Gold Hill districte miner.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

        4. Jamestown.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

          1. Jamestown districte.Jamestown.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Buckhorn.Jamestown districte.Jamestown.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

            2. Mina Burlington.Jamestown districte.Jamestown.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

            3. Mina Humboldt.Jamestown districte.Jamestown.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

            4. Mina Inexco.Jamestown districte.Jamestown.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

        5. Nederland.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

          1. Nederland districte.Nederland.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Oregon.Nederland districte.Nederland.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

        6. Ward districte.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina White Raven.Ward districte.Boulder Co.Colorado.Estats Units.

      2. Chaffee Co.Colorado.Estats Units.

        1. Àrea de St. Elmo.Chaffee Co.Colorado.Estats Units.

        2. Monarch districte.Chaffee Co.Colorado.Estats Units.

        3. Sedalia districte.Chaffee Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Sedalia (Mina Sedalia Copper).Sedalia districte.Chaffee Co.Colorado.Estats Units.

      3. Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

        1. Empire.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

          1. Dailey districte (Jones Pass districte).Empire.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Urad.Dailey districte (Jones Pass districte).Empire.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

            2. Red Mountain.Dailey districte (Jones Pass districte).Empire.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Henderson.Red Mountain.Dailey districte (Jones Pass districte).Empire.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

        2. Georgetown.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

          1. Georgetown districte (Georgetown-Silver Plume districte).Georgetown.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

            1. Àrea de Silver Plume.Georgetown districte (Georgetown-Silver Plume districte).Georgetown.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

        3. Idaho Springs districte miner.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

        4. Jackson districte.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Annamosa.Jackson districte.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

        5. Lamartine districte.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Dixie.Lamartine districte.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

          2. Mina Lamartine.Lamartine districte.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

        6. Lawson.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

          1. Lawson-Dumont districte.Lawson.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

            1. Red Elephant Hill.Lawson-Dumont districte.Lawson.Clear Creek Co.Colorado.Estats Units.

      4. Custer Co.Colorado.Estats Units.

        1. Silver Cliff districte.Custer Co.Colorado.Estats Units.

          1. Àrea White Hills.Silver Cliff districte.Custer Co.Colorado.Estats Units.

      5. Dolores Co.Colorado.Estats Units.

        1. Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

          1. Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

            1. C.H.C.Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Mountain Spring.C.H.C. Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Wellington.C.H.C. Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

            2. Expectation Mountain.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Aztec.Expectation Mountain.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Iron Clad (Mina Silver Clad).Expectation Mountain.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

            3. Newman Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Enterprise.Newman Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Forest Payrole.Newman Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              3. Túnel Pro Patria.Newman Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              4. Túnel Revenue.Newman Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

            4. Nigger Baby Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Falcon.Nigger Baby Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Nora Lily.Nigger Baby Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              3. Mina Phoenix.Nigger Baby Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              4. Mina Yellow Jacket.Nigger Baby Hill.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

            5. Silver Creek.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Atlantic Cable.Silver Creek.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Rico Argentine.Silver Creek.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

                1. Túnel Blackhawk (Log Cabin).Mina Rico Argentine.Silver Creek.Rico districte.Rico.Dolores Co.Colorado.Estats Units.

      6. Eagle Co.Colorado.Estats Units.

        1. Gilman.Eagle Co.Colorado.Estats Units.

          1. Gilman districte.Gilman.Eagle Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Eagle (Mina Gilman).Gilman districte.Gilman.Eagle Co.Colorado.Estats Units.

      7. El Paso Co.Colorado.Estats Units.

        1. Cheyenne districte.El Paso Co.Colorado.Estats Units.

          1. St. Peters Dome.Cheyenne districte.El Paso Co.Colorado.Estats Units.

          2. Stove Mountain (Cookstove Mountain).Cheyenne districte.El Paso Co.Colorado.Estats Units.

      8. Gilpin Co.Colorado.Estats Units.

        1. Àrea de Central City (Central City district).Gilpin Co.Colorado.Estats Units.

          1. Chase Gulch.Àrea de Central City (Central City district).Gilpin Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Hayseed.Chase Gulch.Àrea de Central City (Central City district).Gilpin Co.Colorado.Estats Units.

          2. Mina Patch (Mina Glory Hole).Àrea de Central City (Central City district).Gilpin Co.Colorado.Estats Units.

      9. Gunnison Co.Colorado.Estats Units.

        1. Crested Butte.Gunnison Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Keystone.Crested Butte.Gunnison Co.Colorado.Estats Units.

      10. Hinsdale Co.Colorado.Estats Units.

        1. Lake City.Hinsdale Co.Colorado.Estats Units.

          1. Lake City districte.Hinsdale Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Golden Fleece.Lake City districte.Lake City.Hinsdale Co.Colorado.Estats Units.

      11. Jefferson Co.Colorado.Estats Units.

        1. Golden.Jefferson Co.Colorado.Estats Units.

          1. Ralston Buttes districte.Golden.Jefferson Co.Colorado.Estats Units.

            1. Cim de Ralston Buttes.Ralston Buttes districte.Golden.Jefferson Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Schwartzwalder (Mina SB Strang Ralston Creek Pegmatite) (Mina Ralston Creek).Cim de Ralston Buttes.Ralston Buttes districte.Golden.Jefferson Co.Colorado.Estats Units.

      12. La Plata Co.Colorado.Estats Units.

        1. La Plata districte.La Plata Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mines La Plata Mountain.La Plata districte.La Plata Co.Colorado.Estats Units.

      13. Lake Co.Colorado.Estats Units.

        1. Climax.Lake Co.Colorado.Estats Units.

          1. Climax districte.Climax.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            1. Fremont Pass.Climax districte.Climax.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Climax.Fremont Pass.Climax districte.Climax.Lake Co.Colorado.Estats Units.

        2. Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

          1. Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            1. Carbonate Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Evening Star.Carbonate Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Maid of Erin.Carbonate Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              3. Mina Wolftone.Carbonate Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            2. Evans Gulch.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Resurrection.Evans Gulch.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            3. Fryer Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Matchless.Fryer Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            4. Iowa Gulch.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Julia Fisk.Iowa Gulch.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Sherman (Túnel Sherman) (Mina Leadville Corporation).Iowa Gulch.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            5. Iron Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina A. Y. & Minnie.Iron Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Adelaida.Iron Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              3. Mina Greenback.Iron Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              4. Mina Moyer.Iron Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              5. Mina Tucson.Iron Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            6. Mina Black Cloud (Irene Shaft) (Pou d'extracció Irene).Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            7. Mina Stone.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            8. Printer Boy Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina First National.Printer Boy Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Printer Boy (Mina Lower & Upper Printer Boy).Printer Boy Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

            9. Yankee Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Colorado Prince.Yankee Hill.Leadville districte.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

          2. Mina Helena.Leadville.Lake Co.Colorado.Estats Units.

      14. Mineral Co.Colorado.Estats Units.

        1. Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

          1. Amethyst Fault System.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

          2. Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

            1. East Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Holy Moses.East Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

            2. West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

              1. Filó Ametista (Amethyst Vein).West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

                1. Mina Amethyst.Filó Ametista (Amethyst Vein).West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

                2. Mina Bachelor.Filó Ametista (Amethyst Vein).West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

                3. Mina Commodore.Filó Ametista (Amethyst Vein).West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

                  1. Filó Emperious (Emperious Vein).Mina Commodore.Filó Ametista (Amethyst Vein).West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

                  2. Filó OH (OH Vein).Mina Commodore.Filó Ametista (Amethyst Vein).West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

                  3. Filó P (P Vein).Mina Commodore.Filó Ametista (Amethyst Vein).West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Equity.West Willow Creek.Creede districte.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

          3. Mina Homestake.Creede.Mineral Co.Colorado.Estats Units.

      15. Montrose Co.Colorado.Estats Units.

        1. Uravan districte (Cinturó mineral d'Urani-Vanadi).Montrose Co.Colorado.Estats Units.

      16. Ouray Co.Colorado.Estats Units.

        1. Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

          1. Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

            1. Camí de Camp Bird (Camp Bird Road).Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Mineral Farm.Camí de Camp Bird (Camp Bird Road).Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

            2. Canyon Creek.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Trout and Fisherman.Canyon Creek.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

            3. Circ Glacial Amphitheater.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

              1. Portland Creek.Circ Glacial Amphitheater.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

                1. Mina Portland.Portland Creek.Circ Glacial Amphitheater.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

              2. Waterhole Pocket (Cata Waterhole).Circ Glacial Amphitheater.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

            4. Mina Silver Point.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

            5. Mines d'Ouray County.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

            6. San Juan Mountains.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mt. Sneffels.San Juan Mountains.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

                1. Mina Camp Bird.Mt. Sneffels.San Juan Mountains.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

            7. Uncompahgre National Forest.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

              1. Cuttler Creek.Uncompahgre National Forest.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

                1. Mina Senorita.Cuttler Creek.Uncompahgre National Forest.Ouray districte.Ouray.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

        2. Red Mountain Pass.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina National Belle.Red Mountain Pass.Ouray Co.Colorado.Estats Units.

      17. Park Co.Colorado.Estats Units.

        1. Alma Districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

          1. Alma.Alma Districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mt. Bross.Alma.Alma Districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Moose.Mt. Bross.Alma.Alma districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

              2. Mina Sweet Home (Mina Home Sweet Home).Mt. Bross.Alma.Alma Districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

              3. Mina Tanner Boy.Mt. Bross.Alma.Alma districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

        2. Àrea Badger Flats (Lake George).Park Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Black Prince.Àrea Badger Flats (Lake George).Park Co.Colorado.Estats Units.

          2. Mina Boomer.Àrea Badger Flats (Lake George).Park Co.Colorado.Estats Units.

          3. Mina Mary Lee.Àrea Badger Flats (Lake George).Park Co.Colorado.Estats Units.

          4. Redskin Gulch (Mina Redskin).Àrea Badger Flats (Lake George).Park Co.Colorado.Estats Units.

        3. Àrea de Wilkerson Pass East.Park Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Great Western.Àrea de Wilkerson Pass East.Park Co.Colorado.Estats Units.

        4. Àrea de Wilkerson Pass West.Park Co.Colorado.Estats Units.

        5. Horseshoe Basin districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Hilltop.Horseshoe Basin districte.Park Co.Colorado.Estats Units.

      18. Pitkin Co.Colorado.Estats Units.

        1. Aspen.Pitkin Co.Colorado.Estats Units.

          1. Àrea d'Aspen.Aspen.Pitkin Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Midnight.Àrea d'Aspen.Aspen.Pitkin Co.Colorado.Estats Units.

            2. Mina Smuggler.Àrea d'Aspen.Aspen.Pitkin Co.Colorado.Estats Units.

      19. Rio Grande Co.Colorado.Estats Units.

        1. Summitville districte (Summit districte).Rio Grande Co.Colorado.Estats Units.

          1. South Mountain.Summitville districte (Summit districte).Rio Grande Co.Colorado.Estats Units.

            1. Túnel Golconda (Mina Golconda).South Mountain.Summitville districte (Summit districte).Rio Grande Co.Colorado.Estats Units.

      20. Routt Co.Colorado.Estats Units.

        1. Hahns Peak districte.Routt Co.Colorado.Estats Units.

      21. Saguache Co.Colorado.Estats Units.

        1. Bonanza districte.Saguache Co.Colorado.Estats Units.

        2. Marshall Pass districte.Saguache Co.Colorado.Estats Units.

      22. San Juan Co.Colorado.Estats Units.

        1. Eureka.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

          1. Eureka districte.Eureka.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Gold Prince.Eureka districte.Eureka.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

            2. Mina Ransom.Eureka districte.Eureka.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

        2. Red Mountain districte.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

          1. Red Mountain Pass.Red Mountain districte.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Bullion King.Red Mountain Pass.Red Mountain districte.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

        3. Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

          1. Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

            1. Brown's Gulch.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Brooklyn.Brown's Gulch.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

            2. Cement Creek.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Adams.Cement Creek.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

            1. Cunningham Gulch.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Osceole.Cunningham Gulch.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

            2. South Mineral Creek.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Bandora.South Mineral Creek.Silverton districte.Silverton.San Juan Co.Colorado.Estats Units.

      1. Summit Co.Colorado.Estats Units.

        1. Àrea de Montezuma.Summit Co.Colorado.Estats Units.

        2. Argentine Pass.Summit Co.Colorado.Estats Units.

        3. Blue River.Summit Co.Colorado.Estats Units.

          1. Mina Big Four.Blue River.Summit Co.Colorado.Estats Units.

        4. Breckenridge districte.Summit Co.Colorado.Estats Units.

          1. French Gulch.Breckenridge districte.Summit Co.Colorado.Estats Units.

            1. Farncomb Hill.French Gulch.Breckenridge districte.Summit Co.Colorado.Estats Units.

              1. Mina Wire Patch.Farncomb Hill.French Gulch.Breckenridge districte.Summit Co.Colorado.Estats Units.

          2. Mina Wellington.Breckenridge districte.Summit Co.Colorado.Estats Units.

      2. Teller Co.Colorado.Estats Units.

        1. Àrea Lake George.Teller Co.Colorado.Estats Units.

        2. Cripple Creek districte.Teller Co.Colorado.Estats Units.

          1. Cripple Creek.Cripple Creek districte.Teller Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Ajax.Cripple Creek.Cripple Creek districte.Teller Co.Colorado.Estats Units.

          2. Victor.Cripple Creek districte.Teller Co.Colorado.Estats Units.

            1. Mina Cresson.Victor.Cripple Creek districte.Teller Co.Colorado.Estats Units.

    1. Connecticut.Estats Units.

      1. Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

        1. Brookfield.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Mina Brookfield Lead (Brookfield Lead Mine).Brookfield.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

        2. Monroe.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Mina Lane's (Lane's Mine) (Lane's Bismuth and Sulphide Mine).Monroe.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

        3. Newtown.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Sandy Hook.Newtown.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

            1. Mina Old Sandy Hook (Old Sandy Hook Gold Mine).Sandy Hook.Newtown.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

        4. Stamford.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Dyke Park.Stamford.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

        5. Trumbull.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Long Hill.Trumbull.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

            1. Mina Old Park (Mina Hubbard) (Mina Lane's de Trumbull) (Old Park Mine) (Hubbard Mine) (Lane's Mine of Trumbull).Long Hill.Trumbull.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

            2. Mina Old Plaza (Mina Hill) (Old Mine Plaza construction site).Long Hill.Trumbull.Fairfield Co.Connecticut.Estats Units.

      1. Hartford Co.Connecticut.Estats Units.

        1. Bristol.Hartford Co.Connecticut.Estats Units.

        2. Canton.Hartford Co.Connecticut.Estats Units.

        3. East Granby.Hartford Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Pedrera Roncari (Roncari Quarry) (Tilcon Quarry).East Granby.Hartford Co.Connecticut.Estats Units.

        4. New Britain.Hartford Co.Connecticut.Estats Units.

        5. Southington.Hartford Co.Connecticut.Estats Units.

      2. Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

        1. North Canaan (Canaan).Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. East Canaan.North Canaan (Canaan).Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

        2. Roxbury.Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

        3. Thomaston.Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Thomaston Dam.Thomaston.Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

            1. Thomaston Dam Railroad Cut.Thomaston Dam.Thomaston.Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

        4. Woodbury.Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Orenaug Hills.Woodbury.Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

          2. Pedrera O & G Woodbury (Pedrera Orenaug) (Pedrera O & G nº 1) (Pedrera Woodbury) (O & G Woodbury Quarry) (Orenaug Quarry) (O & G nº 1 Quarry)  (Woodbury Quarry).Orenaug Hills.Woodbury.Litchfield Co.Connecticut.Estats Units.

      3. Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

        1. East Hampton.Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Cobalt.East Hampton.Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

        2. Middletown.Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Mina Middletown (Middletown lead mines).Middletown.Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

        3. Portland.Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Collins Hill.Portland.Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

            1. Pedrera Strickland.Collins Hill.Portland.Middlesex Co.Connecticut.Estats Units.

      4. New Haven Co.Connecticut.Estats Units.

        1. Meriden.New Haven Co.Connecticut.Estats Units.

        2. Seymour.New Haven Co.Connecticut.Estats Units.

        3. Southbury.New Haven Co.Connecticut.Estats Units.

          1. Pedrera O & G Southbury (Pedrera Silliman) (Pedrera O & G nª 2) (Pedrera O & G Industries Soutbury) ( O & G Southbury Quarry) (Silliman Quarry) (O & G nº 2 Quarry) (O & G Industries Southbury Quarry).Southbury.New Haven Co.Connecticut.Estats Units.

    2. Missouri.Estats Units.

      1. Jasper Co.Missouri.Estats Units.

        1. Tri States District.Jasper Co.Missouri.Estats Units.

          1. Joplin.Tri States District.Jasper Co.Missouri.Estats Units.

      2. Reynolds Co.Missouri.Estats Units.

        1. Viburnum Trend Districte.Reynolds Co.Missouri.Estats Units.

          1. Ellington.Viburnum Trend Districte.Reynolds Co.Missouri.Estats Units.

            1. Mina Sweetwater (Mina Milliken.Mina Ozark Lead).Ellington.Viburnum Trend Districte.Reynolds Co.Missouri.Estats Units.

    3. Tennessee.Estats Units.

      1. Smith Co.Tennessee.Estats Units.

        1. Districte de Mig Tennessee.Smith Co.Tennessee.Estats Units.

          1. Carthage.Districte de Mig Tennessee.Smith Co.Tennessee.Estats Units.

            1. Mina Elmwood.Carthage.Districte de Mig Tennessee.Smith Co.Tennessee.Estats Units.

  8. França.U.E.

    1. Limousin.França.U.E.

      1. Corrèze.Limousin.França.U.E.

        1. Ussel.Corrèze.Limousin.França.U.E.

          1. Mina des Farges (Mina Les Farges).Ussel.Corrèze.Limousin.França.U.E.

    2. Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

      1. Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

        1. Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

          1. Carcassona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

            1. Mouthoumet (Cantó de Mouthoumet).Carcassona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

              1. Palairac.Mouthoumet (Cantó de Mouthoumet).Carcassona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                1. Mina La Bousole.Palairac.Mouthoumet (Cantó de Mouthoumet).Carcassona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                2. Mina La Canal (Mina Lacanal) (Mina de Couize).Palairac.Mouthoumet (Cantó de Mouthoumet).Carcassona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                3. Pujol de Monthaut (Colline Monthaut) (Montauch).Palairac.Mouthoumet (Cantó de Mouthoumet).Carcassona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                  1. Mina L'Abeilla.Pujol de Monthaut (Colline Monthaut) (Montauch).Palairac.Mouthoumet (Cantó de Mouthoumet).Carcassona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

          2. Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

            1. Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

              1. Montgalhard.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                1. Coll de Saint Estèbe.Montgalhard.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                  1. Mines de Saint Estèbe.Coll de Saint Estèbe.Montgalhard.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

              2. Padern.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                1. Mina Les Fenals.Padern.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                2. Mina Tistoulet.Padern.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

              3. Tuchan.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

                1. Mina del Coll de Laporta.Tuchan.Tuchan (Cantó de Tuissan).Narbona districte.Les Corbièras comarca (Les Corberes).Aude.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

      2. Heráult.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

        1. Lodève.Heráult.Llenguadoc-Roselló.França.U.E.

    3. Provença-Alps-Costa Blava.França.U.E.

      1. Var.Provença-Alps-Costa Blava.França.U.E.

        1. La Londe-Les Maures.Var.Provença-Alps-Costa Blava.França.U.E.

          1. La Londe.La Londe-Les Maures.Var.Provença-Alps-Costa Blava.França.U.E.

            1. Massís Les Maures.La Londe.La Londe-Les Maures.Var.Provença-Alps-Costa Blava.França.U.E.

              1. Mina de la Rieille.Massís Les Maures.La Londe.La Londe-Les Maures.Var.Provença-Alps-Costa Blava.França.U.E.

  9. Itàlia.U.E.

    1. Campania. Itàlia.U.E.

      1. Nàpols.Campania.Itàlia.U.E.

        1. Mt. Vesúbi.Nàpols.Campania.Itàlia.U.E.

          1. Mt. Somma.Mt. Vesúbi.Nàpols.Campania.Itàlia.U.E.

    2. Ligúria.Itàlia.U.E.

      1. Génova.Ligúria.Itàlia.U.E.
    1. Sardenya.Itàlia.U.E.

      1. Cagliari.Sardenya.Itàlia.U.E.

      1. Carbonia-Iglesias.Sardenya.Itàlia.U.E.

        1. Iglesias.Carbonia-Iglesias.Sardenya.Itàlia.U.E.

          1. Mina Monteponi.Iglesias.Carbonia-Iglesias.Sardenya.Itàlia.U.E.

    2. Toscana.Itàlia.U.E.

      1. Grosseto.Toscana.Itàlia.U.E.

        1. Mina Campiano.Grosseto.Toscana.Itàlia.U.E.
      2. Livorno.Toscana.Itàlia.U.E.
        1. Illa d'Elba.Livorno.Toscana.Itàlia.U.E.
      1. Massa Carrara.Toscana.Itàlia.U.E.
        1. Pedreres de Carrara.Massa Carrara.Toscana.Itàlia.U.E.
  10. Malawi.

    1. Zomba districte.Malawi.

      1. Altiplà de Zomba.Zomba districte.Malawi.

        1. Mt. Malosa.Altiplà de Zomba.Zomba districte.Malawi.

  11. Marroc.

    1. Mts. Anti-Atlas.Marroc.

      1. Bou Azzer.Mts. Anti-Atlas.Marroc.

        1. Aït Ahmane.Bou Azzer.Mts.Anti Atlas.Marroc.

    2. Oujda.Marroc.

      1. Touissit.Oujda.Marroc.

        1. Clot IX.Touissit.Oujda.Marroc.

    3. Souss-Massa Draâ.Marroc.

      1. Ouarzazate.Souss-Massa Draâ.Marroc.

        1. Djebel Sarho.Ouarzazate.Souss-Massa Draâ.Marroc.

          1. Imiter.Djebel Sarho.Ouarzazate.Souss-Massa Draâ.Marroc.

            1. Mina Imiter.Imiter.Djebel Sarho.Ouarzazate.Souss-Massa Draâ.Marroc.

  12. Méxic.

    1. Chihuahua.Méxic.

      1. Ahumada (Municipi d'Ahumada).Chihuahua.Méxic.

        1. Los Lamentos (Sierra de Los Lamentos).Ahumada (Municipi d'Ahumada).Chihuahua.Méxic.

          1. Mina Erupción (Mina Ahumada) (Mina Erupción-Ahumada).Los Lamentos (Sierra de Los Lamentos).Ahumada (Municipi d'Ahumada).Chihuahua.Méxic.

      2. Aquiles Serdán.Chihuahua.Méxic.

        1. Santa Eulàlia.Aquiles Serdán.Chihuahua.Méxic.

          1. Campo Este.Santa Eulàlia.Aquiles Serdán.Chihuahua.Méxic.

            1. Mina San Antonio.Campo Este.Santa Eulàlia.Aquiles Serdán.Chihuahua.Méxic.

          2. Campo Oeste.Santa Eulàlia.Aquiles Serdán.Chihuahua.Méxic.

      3. Batopilas.Chihuahua.Méxic.

        1. Andrés Manuel del Rio districte.Batopilas.Chihuahua.Méxic.

      4. Saucillo.Chihuahua.Méxic.

        1. Naica.Saucillo.Chihuahua.Méxic.

    2. Durango.Méxic.

      1. Mapimí municipi.Durango.Méxic.

        1. Mapimí.Mapimí municipi.Durango.Méxic.

          1. Mina Ojuela.Mapimí.Mapimí municipi.Durango.Méxic.

    3. Guanajuato.Méxic.

      1. Guanajuato municipi.Guanajuato.Méxic.

        1. La Luz.Guanajuato municipi.Guanajuato.Méxic.

          1. Mina Santa Rita (Mina Bolañitos).La Luz.Guanajuato municipi.Guanajuato.Méxic.

    4. Hidalgo.Méxic.

      1. Zimapàn.Hidalgo.Méxic.

        1. El Carrizal.Zimapàn.Hidalgo.Méxic.

          1. Xemeneia Las Ànimas.El Carrizal.Zimapàn.Hidalgo.Méxic.

            1. Mina Las Ànimas.Xemeneia Las Ànimas.El Carrizal.Zimapàn.Hidalgo.Méxic.

        2. Zimapàn.Zimapàn.Hidalgo.Méxic.

    5. Zacatecas.Méxic.

      1. Fresnillo municipi.Zacatecas.Méxic.

        1. Fresnillo.Fresnillo municipi.Zacatecas.Méxic.

          1. Cerro de Proaño.Fresnillo.Fresnillo municipi.Zacatecas.Méxic.

            1. Mina Proana (Mina Proano) (Mina Proaño).Cerro de Proaño.Fresnillo.Fresnillo municipi.Zacatecas.Méxic.

      2. Zacatecas (Ciudad de Zacatecas).Zacatecas.Méxic.

        1. Mines de Zacatecas.Zacatecas (Ciudad de Zacatecas).Zacatecas.Méxic.

          1. Mina El Bote.Mines de Zacatecas.Zacatecas (Ciudad de Zacatecas).Zacatecas.Méxic.

          2. Mina Guadalupe.Mines de Zacatecas.Zacatecas (Ciudad de Zacatecas).Zacatecas.Méxic.

          3. Mina La Carnicería.Mines de Zacatecas.Zacatecas (Ciudad de Zacatecas).Zacatecas.Méxic.

  13. Namíbia.

    1. Oshikoto.Namíbia.

      1. Otavi.Oshikoto.Namíbia.

        1. Tsumeb.Otavi.Oshikoto.Namíbia.

          1. Mina Tsumeb (Mina Tsumcorp).Tsumeb.Otavi.Oshikoto.Namíbia.

  14. Perú.

    1. Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

      1. Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

        1. Districte de Pachapaqui (Pachapaque districte).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          1. Mines de Pachapaqui.Districte de Pachapaqui (Pachapaque districte).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

        2. Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          1. Mina Pucarrajo.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          2. Mina Santa Rosa (Prospecció Santa Rosa).Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          3. Quebrada Antamina.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

            1. Mina Antamina.Quebrada Antamina.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          4. Quebrada Ranracancha.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

            1. Mina Mercedes.Quebrada Ranracancha.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

            2. Mina San Francisco.Quebrada Ranracancha.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          5. Quebrada Torres.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

            1. Mina San José del Banco.Quebrada Torres.Huallanca (Distrito de Huallanca).Bolognesi.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

      2. Huari.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

        1. San Marcos (Distrito de San Marcos).Huari.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          1. Quebrada Pajush.San Marcos (Distrito de San Marcos).Huari.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

            1. Mina Contonga.Quebrada Pajush.San Marcos (Distrito de San Marcos).Huari.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

      3. Pallasca.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

        1. Pampas (Distrito de Pampas).Pallasca.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

          1. Districte miner Pasto Bueno (Mina Pasto Bueno).Pampas (Distrito de Pampas).Pallasca.Ancash (Departamento de Ancash).Perú.

    2. Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

      1. Abancay.Apurímac (Departamrnto de Apurímac).Perú.

        1. Laguna Yuringa.Abancay.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

          1. Mina Yuringa.Laguna Yuringa.Abancay.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

        2. Mina Totorajocha.Abancay.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

      2. Aymaraes.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

        1. Mina Azurín.Aymaraes.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

        2. Mina Plomiza.Aymaraes.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

        3. Quebrada Sullca.Aymaraes.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

          1. Mina Tumiri.Quebrada Sullca.Aymaraes.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

      3. Grau.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

        1. Turpay (Distrito de Turpay).Grau.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

          1. Cerro Sucahuaylla.Turpay (Distrito de Turpay).Grau.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

            1. Mina Santa Rosa.Cerro Sucahuaylla.Turpay (Distrito de Turpay).Grau.Apurímac (Departamento de Apurímac).Perú.

    3. Arequipa (Departamento de Arequipa).Perú.

    4. Cajamarca (Departamento de Cajamarca).Perú.

      1. Cajabamba.Cajamarca (Departamento de Cajamarca).Perú.

        1. Cachachi (Distrito de Cachachi).Cajabamba.Cajamarca (Departamento de Cajamarca).Perú.

          1. Mina Shahuindo (Minas Azules).Cachachi (Distrito de Cachachi).Cajabamba.Cajamarca (Departamento de Cajamarca).Perú.

    5. Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

      1. Angaraes.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

        1. Ccochaccasa (Distrito de Ccochaccasa).Angaraes.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

          1. Julcani (Ârea minera Julcani).Ccochaccasa (Distrito de Ccochaccasa).Angaraes.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

            1. Mina Julcani.Julcani (Àrea minera Julcani).Ccochaccasa (Distrito de Ccochaccasa).Angaraes.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

      2. Castrovirreyna.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

        1. Santa Ana (Distrito de Santa Ana).Castrovirreyna.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

          1. Mina Palomo.Santa Ana (Distrito de Santa Ana).Castrovirreyna.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

      3. Churcampa.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

        1. San Pedro de Coris (Distrito de San Pedro de Coris).Churcampa.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

          1. Distrito minero de Cobriza.San Pedro de Coris (Distrito de San Pedro de Coris).Churcampa.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

            1. Mina Cobriza.Distrito minero de Cobriza.San Pedro de Coris (Distrito de San Pedro de Coris).Churcampa.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

              1. Àrea de Coris.Mina Cobriza.Distrito minero de Cobriza.San Pedro de Coris (Distrito de San Pedro de Coris).Churcampa.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

              2. Àrea de Pumagayoc.Mina Cobriza.Distrito minero de Cobriza.San Pedro de Coris (Distrito de San Pedro de Coris).Churcampa.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

      4. Huancavelica.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

        1. Huachocolpa (Distrito de Huachocolpa).Huancavelica.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

          1. Huachocolpa.Huachocolpa (Distrito de Huachocolpa).Huancavelica.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

            1. Mina Recuperada.Huachocolpa.Huachocolpa (Distrito de Huachocolpa).Huancavelica.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

          2. Mina Angélica.Huachocolpa (Distrito de Huachocolpa).Huancavelica.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

          3. Mina Caudalosa Chica.Huachocolpa (Distrito de Huachocolpa).Huancavelica.Huancavelica (Departamento de Huancavelica).Perú.

    6. Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

      1. Dos de Mayo.Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

        1. Huallanca (Distrito de Huallanca).Dos de Mayo.Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

          1. Mina Huanzalá.Huallanca (Distrito de Huallanca).Dos de Mayo.Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

      2. Lauricocha.Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

        1. San Miguel de Cauri (Distrito de San Miguel de Cauri).Lauricocha.Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

          1. Mina Raura.San Miguel de Cauri (Distrito de San Miguel de Cauri).Lauricocha.Huánuco (Departamento de Huánuco).Perú.

    7. Junín (Departamento de Junín).Perú.

      1. Yauli.Junín (Departamento de Junín).Perú.

        1. Morococha (Distrito de Morococha).Yauli.Junín (Departamento de Junín).Perú.

          1. Mina Santa Rita.Morococha (Distrito de Morococha).Yauli.Junín (Departamento de Junín).Perú.

    8. La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

      1. Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

        1. Huaranchal (Distrito de Huaranchal).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

          1. Callanquitas.Huaranchal (Distrito de Huaranchal).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

            1. Mina Igor.Callanquitas.Huaranchal (Distrito de Huaranchal).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

        2. Salpo (Distrito de Salpo).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

          1. Milluachaqui.Salpo (Distrito de Salpo).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

            1. Dipósit Bonanza.Milluachaqui.Salpo (Distrito de Salpo).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

            2. Dipósit Salpo-Milluachaqui (Salpo-Milluachaqui Gold Silver 45).Milluachaqui.Salpo (Distrito de Salpo).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

              1. Veta Milluachaqui (La Esperanza).Dipósit Salpo-Milluachaqui (Salpo-Milluachaqui Gold Silver 45).Milluachaqui.Salpo (Distrito de Salpo).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

              2. Veta Salpo.Dipósit Salpo-Milluachaqui (Salpo-Milluachaqui Gold Silver 45).Milluachaqui.Salpo (Distrito de Salpo).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

            3. Mina La Guardia.Milluachaqui.Salpo (Distrito de Salpo).Otuzco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

      2. Sánchez Carrión.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

        1. Huamachuco (Distrito de Huamachuco).Sánchez Carrión.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

          1. Mina Mundo Nuevo.Huamachuco (Distrito de Huamachuco).Sánchez Carrión.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

      3. Santiago de Chuco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

        1. Quiruvilca (Distrito de Quiruvilca).Santiago de Chuco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

          1. Volcà Quiruvilca.Quiruvilca (Distrito de Quiruvilca).Santiago de Chuco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

            1. Quiruvilca (Jaciment Quiruvilca).Volcà Quiruvilca.Quiruvilca (Distrito de Quiruvilca).Santiago de Chuco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

              1. Mina Quiruvilca (Mina Asarco) (Mina La Libertad).Quiruvilca (Jaciment Quiruvilca).Volcà Quiruvilca.Quiruvilca (Distrito de Quiruvilca).Santiago de Chuco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

                1. Veta Codiciada.Mina Quiruvilca (Mina Asarco) (Mina La Libertad).Quiruvilca (Jaciment Quiruvilca).Volcà Quiruvilca.Quiruvilca (Distrito de Quiruvilca).Santiago de Chuco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

              2. Zona Central (Veta Central).Quiruvilca (Jaciment Quiruvilca).Volcà Quiruvilca.Quiruvilca (Distrito de Quiruvilca).Santiago de Chuco.La Libertad (Departamento de La Libertad).Perú.

    9. Lima (Departamento de Lima).Perú.

      1. Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

        1. Mala (Distrito de Mala).Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

          1. Mina Raúl.Mala (Distrito de Mala).Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

            1. Veta Argentina.Mina Raúl.Mala (Distrito de Mala).Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

            2. Veta Chilena.Mina Raúl.Mala (Distrito de Mala).Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

            3. Veta Gladys.Mina Raúl.Mala (Distrito de Mala).Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

            4. Veta Juanita.Mina Raúl.Mala (Distrito de Mala).Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

            5. Veta Pampa.Mina Raúl.Mala (Distrito de Mala).Cañete.Lima (Departamento de Lima).Perú.

      2. Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

        1. Chicla (Distrito de Chicla).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

          1. Casapalca.Chicla (Distrito de Chicla).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

            1. Mina Casapalca.Casapalca.Chicla (Distrito de Chicla).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

        2. San Mateo (Distrito de San Mateo).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

          1. San Mateo de Huanchor.San Mateo (Distrito de San Mateo).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

            1. Mina Coricancha.San Mateo de Huanchor.San Mateo (Distrito de San Mateo).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

        3. San Mateo de Otao (Distrito de San Mateo de Otao).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

          1. Mina El Farallón.San Mateo de Otao (Distrito de San Mateo de Otao).Huarochiri.Lima (Departamento de Lima).Perú.

      3. Oyón.Lima (Departamento de Lima).Perú.

        1. Oyón (Distrito de Oyón).Oyón.Lima (Departamento de Lima).Perú.

          1. Mina Uchucchacua.Oyón (Distrito de Oyón).Oyón.Lima (Departamento de Lima).Perú.

    10. Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

      1. Daniel Alcides Carrión.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

        1. San José de Huayllay.Daniel Alcides Carrión.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

          1. Cerro de Pasco.San José de Huayllay.Daniel Alcides Carrión.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

            1. Huarón.Cerro de Pasco.San José de Huayllay.Daniel Alcides Carrión.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

              1. Mines de Huarón.Huarón.Cerro de Pasco.San José de Huayllay.Daniel Alcides Carrión.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

                1. Mina Alimón (Mines Animón).Mines de Huarón.Huarón.Cerro de Pasco.San José de Huayllay.Daniel Alcides Carrión.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

      2. Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

        1. Huayllay (Distrito de Huayllay).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

          1. Mina Alimón (Mina Animón).Huayllay (Distrito de Huayllay).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

          2. Unidad Minera Chungar.Huayllay (Distrito de Huayllay).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

            1. Mina Animón.Unidad Minera Chungar.Huayllay (Distrito de Huayllay).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

        2. Simón Bolivar (Distrito de Simón Bolivar).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

          1. Cerro de Pasco.Simón Bolivar (Distrito de Simón Bolivar).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

            1. Mina de Cerro de Pasco (Mina Paragsha) (Tajo Raúl Rojas).Cerro de Pasco.Simón Bolivar (Distrito de Simón Bolivar).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

        3. Tinyahuarco (Distrito de Tinyahuarco).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

          1. Colquijirca.Tinyahuarco (Distrito de Tinyahuarco).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

            1. Mina Colquijirca.Colquijirca.Tinyahuarco (Distrito de Tinyahuarco).Pasco.Pasco (Departamento de Pasco).Perú.

    11. Tacna (Departamento de Tacna).Perú.

  15. Polónia.U.E.
    1. Voivodat de Baixa Silèsia (Dolny Śląsk) (Dolnośląskie).Polónia.U.E.
      1. Kłodzko Districte.Voivodat de Baixa Silèsia (Dolny Śląsk) (Dolnośląskie).Polónia.U.E.
        1. Kletno.Kłodzko Districte.Voivodat de Baixa Silèsia (Dolny Śląsk) (Dolnośląskie).Polónia.U.E.

          1. Mina d'U (Kopalnia Uranu).Kletno.Kłodzko Districte.Voivodat de Baixa Silèsia (Dolny Śląsk) (Dolnośląskie).Polónia.U.E.
  16. Portugal.U.E.

    1. Beira Baixa (Antiga provincia).Portugal.U.E.

      1. Castelo Branco districte.Beira Baixa (Antiga provincia).Portugal.U.E.

        1. Covilhã.Castelo Branco districte.Beira Baixa (Antiga provincia).Portugal.U.E.

          1. Panasqueíra.Covilhã.Castelo Branco districte.Beira Baixa (Antiga provincia).Portugal.U.E.

            1. Mina Barroca Grande.Panasqueíra.Covilhã.Castelo Branco districte.Beira Baixa (Antiga provincia).Portugal.U.E.

    2. Évora.Portugal.U.E.

  17. Romanía.U.E.

    1. Maramures (Comtat de Maramures).Romanía.U.E.

      1. Baia Mare (Nagybànya).Maramures (Comtat de Maramures).Romanía.U.E.

        1. Mina Herja (Mina Kisbànya).Baia Mare (Nagybànya).Maramures (Comtat de Maramures).Romanía.U.E.

  18. Rússia (Federació de Rússia).C.E.I.

    1. Territori de Primorsk (Primorsk) (Primorskiy Kray).Rússia (Federació de Rússia).C.E.I.

      1. Dal'negorsk (Dalnegorsk).Territori de Primorsk (Primorsk) (Primorskiy Kray).Rússia (Federació de Rússia).C.E.I.

        1. Mina Nikolaevskiy.Dal'negorsk (Dalnegorsk).Territori de Primorsk (Primorsk) (Primorskiy Kray).Rússia (Federació de Rússia).C.E.I.

  19. Suecia.U.E.

    1. Värmland.Suecia.U.E.

      1. Filipstad.Värmland.Suecia.U.E.

        1. Langban.Filipstad.Värmland.Suecia.U.E.

          1. Mina de Langban.Langban.Filipstad.Värmland.Suecia.U.E.

  20. Suïssa.

    1. Valais (Wallis).Suïssa.

      1. Vall de Binn (Binntal).Valais (Wallis).Suïssa.

        1. Imfeld (Im Feld).Vall de Binn (Binntal).Valais (Wallis).Suïssa.

          1. Pedrera Lengenbach.Imfeld (Im Feld).Vall de Binn (Binntal).Valais (Wallis).Suïssa.

Principi de pàginaVMG - © 1995-2006 Visual Minerals Gràfics.Col.leccións Visualminer i Fotominer. Ll.García. Índex Mineralógic. Avis legal / Aviso legal.